Apklausa

Kaip vertinate mūsų puslapį?
 
Pradžia

Susitikimas su gyventojais dėl prisijungimo prie naujų vandentiekio ir nuotekų tinklų

2013 m. kovo 7 d. Zarasų rajono savivaldybėje buvo organizuotas pasitarimas dėl prisijungimo prie naujų vandentiekio ir nuotekų tinklų  Zarasų ir Dusetų miestuose, Užtiltės kaime. Pasitarime dalyvavo Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Sekonas, mero pavaduotoja Stasė Goštautienė, UAB „Zarasų vandenys“ direktorius Vidas Selickas, Sartų regioninio parko direktorius Saulius Mažiulis, Dusetų seniūnijos seniūnas Saulius Kėblys, URAAD direktoriaus pavaduotojas Pranas Kudaba, Zarasų rajono agentūros vedėjas Edmundas Kačinskas.

UAB „Zarasų vandenys“ direktorius V. Selickas informavo, kad įgyvendinant projektą „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Zarasuose“ (III etapas) yra užbaigti vandentiekio ir nuotekų tinklų tiesimo darbai Smėlynės, Pakalnės, Vilniaus, Žaliosios, Šiaulių, Šaltupės gatvėse, Zarasų mieste. Šiose gatvėse 88 gyv. namams yra sudarytos sąlygos jungtis prie centralizuotų vandentiekio tinklų ir 145 gyv. namams - prie nuotekų tinklų.

 

UAB „Zarasų vandenys“ direktorius V. Selickas atkreipė dėmesį į tai, jog yra gyventojų kurie prisijungę prie centralizuotų vandentiekio tinklų, tačiau nesinaudoja centralizuotų nuotekų sistema – Zarasų mieste 36 vartotojai, Dusetų mieste ir Užtiltės kaime 36 vartotojai.

 

Pasitarimo metu buvo nutarta sudaryti komisiją iš Zarasų rajono savivaldybės, UAB „Zarasų vandenys“, URAAD Zarasų rajono agentūros atstovų. Komisijos darbotvarkėje numatyta susitikimai su gyventojais, kur bus aiškinama, kad ES reikalavimai ir praktiniai pavyzdžiai rodo, kad pigiausias ir aplinkai palankiausias būdas – nuotekas išleisti į centralizuotus nuotekų valymo tinklus.

2013 m. kovo 14 d. Dusetų seniūnijoje buvo organizuotas susitikimas su gyventojais dėl prisijungimo prie naujų vandentiekio ir nuotekų tinklų  Dusetų mieste, Užtiltės ir Padustėlio kaime. Pasitarime dalyvavo Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas  Algimantas Cibulskis, mero pavaduotoja Stasė Goštautienė, UAB „Zarasų vandenys“ direktorius Vidas Selickas, Dusetų seniūnijos seniūnas Saulius Kėblys, URAAD direktoriaus pavaduotojas Pranas Kudaba.

UAB „Zarasų vandenys“ direktorius V. Selickas informavo, kad Dusetų mieste, Padustėlio ir Užtiltės k. įgyvendinant projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Zarasų rajone" 36 gyv. namams yra sudarytos sąlygos jungtis prie centralizuotų vandentiekio tinklų ir 173 gyv. namams - prie nuotekų tinklų. Šiuo metu dar neprisijungę prie nuotekų tinklų yra 70 namų.

Gyventojai kurie nepateikė prašymų dėl vandentiekio ir nuotekų  tinklų prisijungimo techninių sąlygų gavimo, tai gali padaryti , atvykus į  Dusetų padalinį, adresu Sporto g.4 arba į bendrovės administraciją, adresu Malūno 3 A, Zarasai. Gyventojai turi turėti žemės sklypo arba namų valdos ir pastatų nuosavybės dokumentus.